•  

  Zásadní novinky Dell EMC v oblasti midrange storage
  a zajímavý věrnostní program

  Společnost Dell EMC počátkem listopadu 2017 oznámila, že rozšíří portfolio midrange storage o dva nové typy diskových úložišť řady SC All-Flash. Zároveň Dell EMC uvádí novou verzi softwaru pro další řadu diskových polí Unity, která dále zvyšuje efektivitu v této oblasti. Pro zákazníky bude určitě zajímavý i nový věrnostní program Future-Proof orientovaný na oblast diskových úložišť s výhodami, jako jsou ochrana investic do hardwaru, veškerý potřebný software „all-inclusive“, bezproblémová migrace dat, 3letá záruka zákaznické spokojenosti, záruka redukčního poměru All-Flash úložiště 4:1 a další.

  • Nová disková úložiště řady SC All-Flash

    

   Společnost Dell EMC uvádí dvě řady SC5020F a SC7020F dostupné v prosinci 2017. Tyto nové 3U modely, které jsou zaměřeny na segment středně velkých firem, jsou vybaveny duálními / aktivními řadiči s 8jádrovými procesory Intel Xeon a až 256GB pamětí a multiprotokolovou podporou pro 10GB iSCSI a 16 / 32GB FC síťové připojení.

   Nové produkty v řadě SC mohou uživatelům pomoci modernizovat datová centra, zvýšit výkon i podporovat nové případy flexibilního použití a pracovní zátěže. Chcete zjistit, co vám přinesou detailní vlastnosti konkrétní specifikace a parametry těchto nových moderních diskových úložišť?

Pro zobrazení detailních materiálů pokračujte následujícími možnostmi

LinkedIn E-mail

  • Nový software verze 4.3 pro Dell EMC Unity

   Řada diskových úložišť Unity byla navržena tak, aby byla z principu jednoduchá. Nově uváděná verze softwarového řešení nabízí proaktivní správu a monitoring prostřednictvím moderního rozhraní ve formátu HTML5, které intuitivně vede uživatele při provádění běžných operací a integruje ekosystémy VMware i Microsoft.

   Nová verze OS 4.3, jehož dostupnost se očekává v lednu 2018, nabízí vylepšenou All-flash efektivitu s přidáním in-line deduplikace, synchronní replikace souborů pomáhá zajistit nepřetržitý provoz bez jakékoliv ztráty dat a nové funkce umožňují upgrady řadičů v online provozu.

  • Věrnostní program Future-Proof

    

   Společnost Dell EMC nově představila svůj věrnostní program, který nabízí robustní záruky, úspory peněz a ochranu investic pro nové nákupy diskových úložišť Dell EMC Unity a SC Series. Při nákupu těchto řad získají zákazníci díky danému programu tyto výhody:

   • Ochrana investic do hardwaru - zákazníci získávají kredit pro nákup jakéhokoli nového produktu v rámci portfolia Dell EMC či flexibilní kredit pro upgrade řadičů (řídí se trade-in podmínkami Dell EMC)
   • Veškerý potřebný software „all-inclusive“ – úložiště Dell EMC se dodávají s potřebným softwarem pro ukládání, správu a ochranu dat bez dalších nutných nákupů licencí
   • Bezproblémová migrace dat - zákazníci mohou jednoduše a rychle upgradovat na nové úložiště Dell EMC s vestavěnými funkcemi pro migrace dat
   • Tříletá záruka zákaznické spokojenosti - produkty společnosti Dell EMC budou fungovat tak, jak jsou jejich vlastnosti inzerovány, garance zákaznické spokojenosti na velmi dlouhé období
   • Záruka redukčního poměru All-Flash úložiště 4:1 - nabízená bez komplexních předběžných posouzení či omezení
   • Vestavěný Virtustream Storage Cloud (pouze pro řadu Unity) - zákazníci mohou automaticky ukládat „snapshots“
    a „tier files“ do cloudu bez kapacitních nákladů po dobu jednoho roku