• Notebooky Vostro 5568

   Odlehčený design s rovnováhou mezi výkonem a zabezpečením

    

   S tímto 15palcovým notebookem získáte vyšší produktivitu a mnoho skvělých funkcí pro práci i zábavu. Výkonné procesory nejnovějších generací, konfigurovatelné úložiště, volitelný samostatný grafický adaptér a dostatek operační paměti vám poskytnou potřebnou sílu pro náročné aplikace a projekty.

   Nabízí důležité porty pro připojení, snadno je můžete rozšířit a jsou k dispozici v řadě konfigurací (např. s 3D kamerou Intel RealSense, dotykovým displejem, podsvícenou klávesnicí apod.), takže vždy vyberete optimální stroj. Notebooky Vostro řady 5568 nabízí snadno ovladatelné řešení zabezpečení, vysoký výkon a precizní provedení.

  • Notebooky Latitude 5285

   Stylové a nejlépe zabezpečené mobilní zařízení 2 v 1

    

   Automaticky nastavený stojánek je první funkcí svého druhu, která byla navržena pro bezproblémovou práci. Umístěte zařízení na plochý povrch a sledujte, jak se stojánek automaticky vysune. Lze jej natočit až do 150 stupňů a využít tak více pozorovacích úhlů. Displej 12,3" s rozlišením Full HD lze využívat bez negativního vlivu na výdrž baterie. Dlouhá výdrž baterie dokáže držet krok s výkonem obrazovky, zatímco sklo Corning® Gorilla® Glass 4 zajišťuje odolnost proti pádům a drsným povrchům. Pracovní postupy lze zefektivnit díky volitelné cestovní klávesnici a aktivnímu peru.

   Zařízení má nejlepší zabezpečení ve své třídě: disk s automatickým šifrováním, technologie NFC, čtečka čipových karet s certifikací FIPS 201, dotyková čtečka otisků prstů, modul TPM2.0 s certifikací FIPS 140-2, TCG.

  • Pracovní stanice Precision 5520

   Nejtenčí a nejlehčí mobilní pracovní stanice s velkým výkonem

    

   Vysoký výkon nikdy nevypadal tak skvěle. Díky kompaktnímu designu s displejem InfinityEdge prakticky bez rámečku se 15,6palcový displej vejde do 14palcového šasi. Vynikající kvalita zpracování a opěrka zápěstí z uhlíkových vláken poskytují pevnost a odolnost.

   Tato pracovní stanice na světě nabízí procesory Intel® a displej InfinityEdge s rozlišením 4K a technologií PremierColor. Je k dispozici s exkluzivním vnějším eloxovaným designem Abyss, s nádhernými tapetami a v prvotřídním balení. Nový Intel® Core™ i7 procesor nabízí maximální výkon i pro náročný profesionální software. Výkonná profesionální grafika nové generace NVIDIA® Quadro® M1200 se 4GB paměti umožňuje zvýšit výkon aplikací náročných a grafiku.