•  

  VxRail je jednoduché, rozšiřitelné a úsporné řešení

  • VxRail je plně integrovaná, předkonfigurovaná a předem testovaná rodina zařízení VMware s hyperkonverzí infrastruktury na trhu. Dramaticky zjednodušuje operace IT a zároveň snižuje vaše celkové kapitálové a provozní náklady. V kombinaci s možnostmi serveru Dell PowerEdge nabízí VxRail vysoce konfigurovatelné zařízení, které splňují všechny požadavky na použití.

   Spustit video

  • Hyperkonvergovaná zařízení, která rozšiřují a zjednodušují prostředí VMware

   Manažované prostřednictvím známého VMware vCenter Serveru, zařízení VxRail poskytují stávajícím zákazníkům VMware zkušenosti, které napomáhají bezproblémově integrovat VxRail do své stávající IT infrastruktury.

   VxRail zařízení jsou plně integrovány s datovými službami Dell EMC, které jsou důležité pro kritické úkoly včetně replikace, zálohování a cloud, a to bez jediného poplatku. Jedná se o jediné hyperkonvergované zařízení, který obsahuje integraci vrstvy jádra mezi VMware vSAN a hypervisorem vSphere, a poskytuje jedinečnou a bezkonkurenční výkonnost a účinnost. Jako plně optimalizované a podporované řešení založené na VMware jsou zařízení také integrovány do platformy pro správu cloud VMware a řešeními pro výpočetní techniku koncových uživatelů. VxRail je také platformou pro zavádění pokročilých nabídek SDDC, jako je NSX, vRealize Automation a vRealize Operations.

  • Začněte malým řešením a postupně můžete růst

   Zařízení Dell EMC VxRail umožňuje spustit malé řešení - s pouhými třemi uzly - a postupně rozšiřovat, zvyšovat kapacitu a výkon snadno a nerušeně až na 64 uzlů na cluster. Jednoduchá škálovatelnost uzlů a rozšíření kapacity úložišť poskytují předvídatelný přístup typu "plaťte jak rostete" pro budoucí rozšíření a usnadní vaše plánování.

  • Flexibilita a volba

   Zařízení Dell EMC VxRail poskytuje extrémní flexibilitu konfigurace s účelovými zařízeními, které jsou navrženy tak, aby řešily jakýkoli případ použití, včetně velkých dat, analýzy, vizualizace 2D / 3D nebo virtualizovaných aplikací. VxRail zařízení postavené s nejnovějšími procesory Intel Broadwell, nabízejí také spouštěcí konfiguraci se 3 uzly pro nižší vstupní náklady. Přidání serverových zařízení VxRail založených na serveru PowerEdge rozšiřuje portfólio - nabízí optimalizované grafické procesory, kapacitní úložiště, vysokovýkonné výpočty a možnosti vstupní úrovně - a nabízí tak flexibilitu pro výběr přístroje VxRail, který je nejlepší pro vaši potřebu.

   Portfolio VxRail zahrnuje:

   • Řady G – přístroje všeobecného použití pro široké případy hyperkonverze. Až čtyři uzly se vejdou do jediného 2U šasi. K dispozici ve všech all-flash nebo hybridních konfiguracích.
   • Řady E – Vstupní úroveň, cenově výhodné zařízení pro malé nebo vzdálené nasazení. Rackové 1U řešení s jedním uzlem. K dispozici ve všech all-flash nebo hybridních konfiguracích.
   • Řady V – VDI optimalizované grafické zařízení s podporou až 2 grafických akcelerátorů pro specializované použití, jako je špičková 2D / 3D vizualizace. Každé zařízení má jeden uzel na 2U šasi. K dispozici ve všech all-flash nebo hybridních konfiguracích.
   • Řady S – Kapacita paměťových zařízení je optimalizovaná pro náročné aplikace, jako jsou virtualizované aplikace Microsoft SharePoint, Microsoft Exchange, velké údaje a analytika. Každé zařízení má jeden uzel na 2U šasi. K dispozici pouze v hybridních konfiguracích.
   • Řady P – Výkonná zařízení optimalizovaná pro náročné pracovní zatížení, jako jsou databáze. Každé zařízení má jeden uzel na 2U šasi. K dispozici ve všech all-flash nebo hybridních konfiguracích.

CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍCE?

Specifikace a parametry řad DELL EMC VxRail

Pro zobrazení detailního materiálu pokračujte následujícími možnostmi

LinkedIn E-mail