• Agilní, odolné a efektivní úložiště definované softwarem

  ScaleIO je programově definovaný úložný program navržený tak, aby pomáhal IT organizacím přeměnit svou datovou infrastrukturu. Umožňuje zákazníkům provozovat své datové centrum s efektivitou webové společnosti bez ohledu na velikost organizace, a to co nejefektivněji a levněji.

  ScaleIO aplikuje zásady virtualizace serverů (abstraktní, sdílené a automatizované) na standardní x86 server přímo připojené úložiště, což zjednodušuje správu životního cyklu úložiště. Datová centra mohou eliminovat zdroje několika paměťových polí a konsolidovat kapacitu a pracovní zátěž do zjednodušené infrastruktury softwarově definovaného úložiště. Má tři modely spotřeby na podporu různých transformačních strategií, což je perfektní řešení pro splnění současných požadavků na skladování.

  • PRODUKTY SCALEIO

 • Spojení síly serverů ScaleIO a Dell EMC PowerEdge

  ScaleIO Ready Node sdružuje servery PowerEdge se softwarem ScaleIO a poskytuje flexibilní a agilní řešení SDS podporované jediným dodavatelem. IT organizace mohou snížit rizika a čas potřebný pro plánování a nasazení nové architektury pomocí optimalizovaného a ověřeného řešení, které umožní dosažení co nejlepšího výkonu. Nabízí přes 300 konfiguračních možností, včetně all-flash a hybridních, a je připravena splnit požadavky kritických úkolů v podnikových blokových úlohách. Konfigurace All-Flash poskytuje konzistentní nízkou latenci a vysoký výkon pro kritické aplikace řady 1.

 • Řešení ScaleIO podporuje libovolnou aplikaci v libovolném měřítku

  ScaleIO je záměrně navržen tak, aby byl podnikově uznávaným řešením pro ukládání dat. Aplikuje principy virtualizace serverů na standardní x86 serverové a hybridní média a přeměňuje je na vysoce výkonné úložiště dat. Ať už potřebujete blokové úložiště pro tradiční, moderní nebo cloudové pracovní zatížení, ScaleIO vždy pokryje vaše potřeby.

  • Konsolidace pole

   Pomocí programu ScaleIO můžete konsolidovat a snížit využité oblasti datového centra - zjednodušení životního cyklu a dosažení vyšších výhod v oblasti TCO.

   IaaS/Private Cloud

   Privátní Cloud a IaaS vyžadují větší pružnost a agilitu. ScaleIO automaticky a dynamicky zajišťuje ukládání pomocí softwaru a standardního hardwaru x86. Model "pay-as-you-grow" znamená, že můžete dosáhnout jakéhokoli stupně, kdy potřebujete, aniž by toto mělo dopad na aplikace nebo služby.

   Platforma 3

   Moderní aplikace vyžadují nové přístupy k vaší strategii ukládání dat. Ať už je to DevOps, mikro služby nebo agility z kontejnerů, automatizace, flexibilita - ale snadná obsluha již není možná. ScaleIO páruje standardní hardware serverů s flexibilitou softwarově definované infrastruktury, což vám umožňuje rychleji vyvíjet aplikace.