•  

  Servery Dell EMC řady XC Hyper-Converged Appliances

  • Snižuje složitost a OPEX

   XC Series hyper-converged appliances integrují servery Dell EMC PowerEdge s programem Nutanix, a nabízí tak jednu z nejvšestrannějších a nejvíce škálovatelných platforem infrastruktury (HCI). S podporou volby hypervizorů lze zařízení XC Series nasadit rychle pro všechny virtualizované pracovní zátěže, a snížit tak složitost správy a celkové náklady na vlastnictví.

   Spustit video

  • O

   71%

   méně času potřebného pro nepřetržitou správu

  • O

   53%

   méně energie a o 69% méně místa v datovém centru

  • O

   58%

   nižší celkové náklady na vlastnictví po dobu 5 let

  • Jednoduchá správa

   Správa úložiště ve virtualizovaném prostředí s tradiční architekturou založenou na samostatných serverových, úložných a síťových systémech může být zdlouhavá a složitá. Síť úložného prostoru (SAN) může také způsobit zpoždění, pokud je třeba data načíst z úložiště při provádění operace na serveru. S XC Series jsou často používaná data automaticky ukládána na discích SSD ve stejném uzlu, v jakém k nim aplikace VMs potřebuje přístup. IT administrátoři již nemusí spravovat LUN, svazky nebo skupiny RAID. Místo toho mohou spravovat své virtuální prostředí na úrovni VM pomocí pravidel založených na potřebách každé pracovní zátěže.

  • Jednoduchá škálovatelnost a posílení vlastního týmu

   XC Series eliminuje potřebu nadměrných nákladů a kapitálových výdajů na základě předpokládaných požadavků na kapacitu a výkon. Výkon systému nebo kapacitu lze jednoduše rozšířit o jeden uzel současně s nulovými prostoji, což nabízí zákazníkům lineární a předvídatelné rozšíření a flexibilitu při placení. Architektura odolná poruchám a schopnost „samoléčby“ zajišťuje spolehlivost systému a pomáhá zajistit integritu dat.

   Klastr XC Series lze nasadit za 30 minut a lze jej snadno spravovat bez specializovaných zdrojů. Intuitivní rozhraní založené na HTML-5 zjednodušuje operace správy s implementačními a poskytovanými službami, správu VM a úložiště, vyhledávání, nápovědu citlivou na obsah, komplexní analytiku, hypervizor na jedno kliknutí a aktualizace softwaru. Funkce ochrany a správy dat společnosti Enterprise jsou navrženy tak, aby zvyšovaly produktivitu administrátora. Zahrnují tiering, replikaci na základě snímků, thin provisioning, shadow clones, deduplikaci a kompresi.

  • Rozšíření ekosystému řady XC

   Společnost Dell EMC se zavázala k rozšíření ekosystému XC Series pomocí softwaru IP společnosti Dell EMC. Zákazníkům tak umožňuje využívat vysoce konvergovanou infrastrukturu pro širší řadu nebo pracovní zátěž a dosahovat rychlejších, efektivnějších a méně rizikových obchodních výsledků. Vzhledem k tomu, že na HCI jsou stále častěji nasazovány rozhodující pracovní zátěže, organizace potřebují robustní řešení pro ochranu dat, která splňují požadavky na uchovávání dat, jejich zabezpečení a škálovatelnost. Dell EMC Avamar Virtual Edition, Data Domain a Data Domain Virtual Edition s XC Series nabízí účinnou ochranu dat na podnikové úrovni a zjednodušené zálohování a obnovu po havárii. Toto řešení je aktuálně podporováno jako referenční architektura. Pro zákazníky, kteří chtějí rychle vyvinout a nasadit aplikace do Pivotal Cloud Foundry, spolupracují inženýrské týmy jedné ze světově nejsilnějších nativních cloudových platforem XC Series a Pivotal® na vytvoření ideální konfigurace a průvodci pro nasazení. To snižuje riziko a urychluje schopnost zákazníků zvýšit produktivitu vývojářů a snížit náklady na provoz IT.

CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍCE?

Prezentace s argumentací co přináší DELL EMC XC Xpress

Pro zobrazení detailního materiálu pokračujte následujícími možnostmi

LinkedIn E-mail